Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

                             
_______________________________________________________________________
                                                          
rok  2 0 0 8
__________________________________________________________________________

9.7.2008

Milí kamarádi, moc se omlouváme, že jsme naše stránky tak dlouho nedoplnily o nějaké zážitky, fotečky.... Panička má málo času a příliš mnoho práce a jiných zálib. Ale slíbila, že se bude snažit alespoň jednou do měsíce k našemu webíku sednout! :o)
Za tu dobu se toho u nás ale moc neudálo. Jsme moc rády, že konečně přišlo léto, že můžeme venku běhat, jak jen to jde. Na to si panička vždy čas udělá, sama má procházky moc ráda ;o) Začaly jsme zase jezdit na chalupu, tam je to moc fajn. Chodíme do lesa, koupeme se v rybníku.... Tedy, hlavně Kattynka, mě voda nic moc neříká! Já plavu, jen když musím. Máme tam psí kamarádky a dokonce jsme od nich chytly blešky :o))) Jéje, to jste měli vidět, jak panička vyváděla!! :o))) To by bylo pro dnešek vše, tak se mějte a zase brzy přijďte :o)
__________________________________________________________________________

    11.4.2008 

Dnes byl moc príma den :o)
Je pátek, panička má dovolenou a už po ránu jsme zjistily, že se něco chystá. V kuchyni to vonělo dobrůtkama a po chvilce na stole stály dva malé psí dortíky! Jéje, tak to se bude slavit :o)) Nojo, však já mám dnes narozeninky a Kattynka je měla pár dní přede mnou. Jenomže panička musela na týden pracovně odjet pryč, tak se slaví oboje narozky až dneska. Před polednem přišel i Lukínek se svou paničkou, to bylo radosti. Na dortíky jsme se pěkně vrhli a během chvilky po nich nic nezbylo :o) Mňam, to ale byla dobrota!
Samozřejmě nechyběly ani dárky, jéje těch bylo!! :o) A také nám přišla krásná přáníčka od našich kamarádů, za která ještě jednou moc a moc děkujeme.
Vše jsme zakončili pěknou dlouhou procházkou.
               
   
                       2 a 4 roky :o)                                   už nám to dej!!!!!                                                to je dobrotka
                                                              

Tady jsou naše dárečky a takhle jsme si s nimi užívaly :o)
               
                                    
Na závěr procházka
               
                                                            
____________________________________________________________________________________

20.3.2008

Máme tady jaro! :o) Zatím tedy jen podle kalendáře, venku to spíš vypadá, že se blíží vánoce! Ale snad už to nebude dlouho trvat a zima se vzdá. Už se tolik těšíme na krásné slunečné dny, zelenou travičku, kytičky.... :o)

Ale nejdřív se ohlédneme trochu zpět, co se u nás během března událo. Tak v první řadě to byla naše neposedná Kattynka, tolik doma dováděla se svým kolečkem, že si nehezky zatrhla drápek na přední pacince :o( Zrovna jsem chtěli jet na chalupu, když se to stalo. A jelikož jí to dost krvácelo, jelo se cestou na veterinu. Pan doktor drápek vytrhl, zavrhl podezření, že má Kačka zlomený prstík (uf, to jsme si oddychli), ránu vydezinfikoval, obvázal a my jsme na chalupu přeci jen odjeli :o) Pár dní potom Kattynka trochu kulhala, ale brzy se pacinka zahojila, no a dnes už tam má maličký drápek.
                                                                                      

No a další nemilá věc, panička od našeho Lukínka si zlomila nohu v kotníku :o( Nejdřív to vypadalo hrozivě, ošklivě totiž upadla a zdálo se, že budou zlomené nohy obě, ale nakonec ta jedna byla jen hodně naražená. No, je vám určitě jasné, že ven jsme braly tedy i Lukínka. Zpočátku u nás byl vždycky celé odpoledne, panička ho vyzvedla cestou z práce, byl u nás, pak se šlo ven a zase k nám. No a večer ho panička odvedla domů. Teď už s námi chodí jen na delší procházky, takové to rychlé vyvenčení před domem už Lukovo panička celkem zvládá :o) Na procházkách si to tedy užíváme a naše panička si libuje, že aspoň Lukínka trochu vycvičí, on je to totiž rozmazlený neposlucha, jak o něm říká :o))
                                                    
________________________________________________________________________________

12.2.2008

Tedy, sněhu už se letos asi nedočkáme. Přiznáme se, že nám to až tak nevadí, máme raději teplo a sluníčko, když můžeme běhat venku bez oblečků...... Poslední dny to vypadalo, že už jaro přišlo :o)  Užily jsme si nádherný víkend, společně s Lukínkem jsme celé dny procházkovali.
                             
Jinak  je u nás vše při starém, máme se dobře. Vlastně jedna změna by byla :o) Už nebaštíme granulky Pro Plan, jako doposud, ale panička nám koupila nové granulky Platinum-natural. Nejdříve objednala vzoreček zdarma a když viděla, jak nám náramně chutná, neváhala a objednala celé balení :o) Dokonce i náš Luk, který neuznává žádné granulky, si na nich pochutnává!! A to je vážně, co říct. Chcete-li, objednejte si také vzoreček. Zde je odkaz: www.platinum-natural.cz

No a na závěr vám ještě ukážeme paničky poslední výtvor, fleecové kombinézky. Ty jsou moc fajn. Díky suchému zipu na zádech se dobře oblékají. To jsou ony:
                                                         
 ___________________________________________________________________________________

14.1.2008

Aby to Lukínkovi nebylo líto, panička mu také jednu kombinézku ušila :o) Jelikož jsme stejně velcí, tak jsem dělala modelku. Teď ještě aby se umoudřilo počasí a napadlo aspoň trošku sněhu! Tak dlouho už jsme si nevyrazily na pořádnou procházku...... :o(
                                      
____________________________________________________________________________________

12.1.2008

Tak a máme tu rok 2008, copak nám asi přinese? Snad jsme do něj vkročily tou správnou pacinkou :o)
Máme se dobře, panička už zase chodí do práce, vše se vrátilo do starých kolejí. Chodíme na procházky, ale častěji si hrajeme doma, počasí nám totiž moc nepřeje :o( Sníh, který na Nový rok napadl, pomalu taje, je z něj břečka a bláto.... Občas se navštívíme s naším Lukínkem.
Panička nám ušila nové kombinézky, už jsme si v nich vyrazily ven :o) Tady si je můžete prohlédnout:
                            

Dnes jsme měli návštěvu, přišla naše sousedka a vzala s sebou maličkého Caspera. To je syn našeho Lukínka, je mu už 5 měsíců a vypadá to, že si ho sousedka tolik oblíbila, že jí zůstane doma :o) Je to takový maličkatý mazlíček, váží sotva 1 kg, ale to byste koukali, jak umí dovádět! :o) Moc si rozumí  s Kattynkou, ona je vlastně jeho teta.
                       
                                                                           
_______________________________________________________________________
                                    
                rok  2 0 0 7
_______________________________________________________________________

Silvestr

Na úplný konec roku jsme odjeli na chalupu do hor k naší babičce. Doufali jsme, že tam budu mít větší klid. Musím se vám přiznat, že jsem děsná poserka :o( Bojím se každé rány a poslední dny jsem jich u nás na sídlišti slyšela tolik, že se páníčci obávali toho, že se snad zblázním! No, neustále jsem byla zalezlá někde v temném koutě a hrozně jsem se klepala :o( Kattynka je větší hrdinka, i když pak už toho bylo moc i na ní.
A dobře jsme udělali, že jsme odjeli, na chalupě byl klídek, jen chvíli o půlnoci byl rachot, ale dalo se to přečkat. Nebyla jsem na ten strach sama, babičky Sára i Kikinka se totiž také moc bály. Ale panička byla s námi a konejšila nás :o)
Když jsme tam přijeli, bylo sněhu jen tak trochu, ale když jsme se druhý den ráno probudili, panečku, to bylo!! :o) Všude plno sněhu, nádhera. Jako v pohádce :o) Po obědě jsme se vypravily na procházku, ale já s Kattynkou jsme moc daleko nedošly. Sníh se nám nalepil na pacinky, že jsme je nakonec sotva utáhly. Panička nás musela vzít do náruče a cestu zpět nás nesla. Byli z nás malí sněhuláčci :o) Sníh máme moc rády, panička nám hází kouličky, my je honíme a rozkoušeme.....
                             
                                               
_________________________________________________________________________________ 

prosinec

Máme tady poslední měsíc v roce, čas nejhezčích svátků :o)  Panička stále něco připravovala, nakupovala, uklízela..... No, moc času na nás tedy neměla!  Ale my jsme jí s Kattynkou nedaly pokoj, byly jsme jí neustále v patách a pozorovaly. Panička nám říkala, že když budeme hodné, dostaneme dárečky :o) Tak jsme se moc snažily.
Začalo to Mikulášem :o) Jééé, to bylo príma. Dostaly jsme balíčky s dobrůtkami a dokonce krásné adventní kalendáře :o) Každý den nám panička otevřela jedno okénko a v něm byla vždy nějaká dobrotka.
                                Spoustu dalších věcí jsme dostaly a to nejen od paničky, ale i od našich milých kamarádů :o) Od Jany a Reníčka, od Dany, Terinky a Amynky a také od Jany a Sárinky. Moc jim ještě jednou touto
cestou děkujeme, jsou to opravdoví kamarádi :o)
          Když jsme měly už skoro všechna okénka v kalendářích otevřená a dobrůtky snědené, začaly se dít věci!  Ve vaně nám plavala ryba, opravdová! Byl to kapřík :o) Byly jsme s Kattynkou na něj móóóc zvědavé, ale zároveň jsme se bály :o( No, nedivte se, to se často nestává, aby se nám v koupelně takhle někdo zabydlil. Neustále jsme se do koupelny chodily koukat, ale jakmile nás panička chtěla vzít a ukázat nám kapříka ve vaně, hned jsme utíkaly.
                
No a další den, když jsme snědly poslední dobrotku z okénka,  se v pokojíku objevil stromeček :o) Pověsily jsme na něj ozdobičky a pak jsme se na něj chodily dívat, jééé, to je krása.  A večer, po večeři, najednou zazvonil zvoneček a pod tím stromečkem se objevily dárečky :o) Panečku, to bylo radosti!!! Měly jsme tam s Kattynkou další dobroty, hračky a také nové svetříky. To znamená, že jsme byly opravdu moc hodné :o)
                 
Celé svátky si moc a moc užíváme, hlavně proto, že panička je s námi doma, nemusí do práce a tak jsme neustále spolu!!! Chodíme na procházky, vídáme se s Lukínkem a je to moc príma :o)
                     
        
______________________________________________________________________

5.10.2007

To jsme ale ostudy! Tak dlouho jsme o sobě nedaly vědět! Když ono se toho u nás poslední dobou zrovna moc neděje. Začal podzim, počasí je střídavě lepší a horší..... Stále si užíváme procházek, dokud to jde a když prší, tak si hrajeme doma :o)
Na mě zase přišla minulý měsíc falešná březost, jéje, to si se mnou doma užili :o) Hlavně Kattynka! Tolik jsem se o ní starala, olizovala, hlídala..... A celou tu dobu jsem byla hrozně ubrečená. Ale copak za to můžu?? Vždycky, když to na mě přijde, tak mám nejraději plyšovou opičku. Vezmu si ji do pelíšku a je mi tam dobře :o)
                 
        
                                      tak tady v té tašce jsem trávila nejvíc času                                                    tady jsem s opičkou
Jednu novinu ale přeci jen máme :o) Náš Lukínek je od konce srpna taťkou dvou krásných štěňátek, jorčího kluka a holčičky. To znamená, že už jsem vlastně babičkou a Kattynka tetou :o)) Maminkou je Nikita, stříbrná princezna od nás z domu, padly si s Lukínkem do oka hned, jak se prvně viděli. Panička se na ně byla o víkendu podívat, ale nás nechala doma. Takhle je tam moc pejsků, paní jich má 6 a do toho i s těmi našimi 5 štěňátek! Umíte si to představit??  :o) Tak nám je aspoň vyfotila.
              
               vlevo kluk, vpravo holčička                                 to bylo ale práce přemluvit prcky, aby chvíli poseděli :o))
No a to by bylo pro dnešek od nás všechno. Vlastně ještě zmínka o našem novém kamarádovi. Aby nám nebylo doma smutno, když jsme tam samy, vyrobila nám panička kocouřího kámoše :o) Pořád si ho s Kačkou někam přenášíme a hlavně s ním chodíme spinkat.
                                           hihi, vidíte? Je upletený :o)))
______________________________________________________________________

1.9.2007

A je to, prázdniny skončily! :o( A s nimi i paničky dovolená. Ach jo, zase budeme od pondělka samy doma. Takhle jsme byly pořád spolu, chodily jsme na procházky, jezdily po návštěvách, bylo nám spolu tááák dobře. Panička si pěkně odpočinula, na všechno měla tolik času.... :o)Ale co se dá dělat, všechno jednou končí.
Dostaly jsme od paničky nové mikinky, prý už dlouho hezky nebude a začneme zase nosit oblečky. A tak panička stále něco šije a plete...... Ale doufáme, že ještě nás pár hezkých slunečných dní čeká :o)
                                                    
______________________________________________________________________

30.8.2007

Na dnešek jsme se všechny moc těšily a nejvíc snad panička :o) Byla domluvená návštěva z Děčína. Tam teď totiž bydlí naše druhá fenečka, Kattynky sestřička, Prettynka. Sice jsme od její paničky Violky dostaly občas nějakou pěknou fotečku, no ale setkání je prostě setkání!Přijeli k nám vlakem, tak jsme doma s Kačkou musely chvíli počkat samy, než pro ně panička zajela na nádraží a přivedla je k nám. Jen jsme uslyšely klíč v zámku, už jsme je běžely vítat :o)Jůůů, to bylo překvapení!!! Prettynka je móóc krásná holčička, zůstala ze všech štěňátek nejmenší, váží tak 1,60kg :o) A je opravdu šikovná, žádný strašpytel. Je vidět, že se u své Violkymá báječně a to jsme moc rády :o)
Také jsme se setkaly s naším Lukínkem, to bylo něco, hned jsem měla 3 děti pohromadě :o))Lukovi se Prettynka evidentně moc líbila, ale úplně jinak, než sestřička! Byl doslova k neudržení, až jsme ho musely dát na vodítko. Jinak by se, chudinka Pretty, ani neproběhla. Návštěvu jsme pak zase odvezly zpět na nádraží a je domluveno, že jsme se neviděly naposledy.
      
               
Opravdu jsme si to užily.
Jen pro mě den nekončil zrovna hezky, protože rovnou z nádraží mě panička vezla k panu doktorovi. Nemohla jsem totiž od rána polykat, nejedla jsem, nepila a když jsem chtěla zaštěkat, jéje, to byly zvuky! Úplně jsem ochraptěla. Takže jsem dostala injekce a jsem marůdek :o(
Ale už je to lepší ; o)
______________________________________________________________________

8.8.2007

Byly jsme na výletě. Páni, a na jakém!! Jely jsme navštívit naše kamarádky Terinku a Amynku :o) Vyrazily jsme chvilku po obědě, počasí nám přálo a v autě jsme ani moc nezlobily, jen tak trochu někdy štěkaly. Panička se vždycky zlobí a říká, že jsme " uštěkané Doroty" !! :o) Moc jsme se na všechny těšily. Vždyť Amynku jsme viděly naposledy, když byla ještě úplně malé štěňátko, to byli ještě doma společněs Maxíkem. Jéje, ta vyrostla!! Jsou si s Terinkou hodně podobné, jen je jedna světlá a druhá tmavá. Jsou to moc krásné jorkšíří holky :o))
Zpočátku jsme se musely očmuchat, rozkoukat, ale po chvilce už bylo vše vpohodě. Díky krásnému počasí jsme byly na zahradě. Ale ne jen tak na nějaké!!! To byste koukali, jakou krásnou zahradu mají :o) Však se o ni panička Dana náležitě stará, je to její velký koníček. Chcete-li, podívejte se na její stránky www.zahrada-jehlicnany.ic.cz
Venku jsme si opravdu užívaly, Terinka s Amynkou nám ukázaly, jak aportují balónky a Kattynka naopak předvedla své kolečko, které skoro nepustila z tlamičky a nikomu jej nepůjčila :o)
     
Amynka hodně provokovala Kattynku k hrátkám, až Katty neodolala a začala bláznivá honička :o) Dokonce i já jsem se zapojila! Paničky se tomu moc smály a snažily se aspoň o nějakou fotečku, ale většinou byly vidět jen šmouhy, jak rychle jsme běhaly :o))
     
Když jsme se unavily, v tom horku se nebylo čemu divit, tak jsme si lehly pod stůl nebo někam do chládku a chvíli odpočívaly.
     
Paničky si mezitím hezky popovídaly a ta naše se dokonce něčemu přiučila! :o) Dany dcera Lenka je moc šikovná a vyrábí šperky z korálků. Naše panička se do toho úplně zapálila a tak jí Lenka něco ze svého umění ukázala a hlavně poradila. Určitě se na její výrobky podívejte, stojí to rozhodně zato. Má své stránečky www.svet-koralku.ic.cz

Odpoledne hrozně rychle uteklo a my jsme odjížděly domů unavené, ale moc spokojené, šťastné, že jsme se mohly vidět :o) Určitě to nebylo poslední setkání, takže už se těšíme na to další.

A ještě pár foteček:
      
      
______________________________________________________________________

16. - 22.7.2007

Tak jsme se dočkaly a jednu krátkou dovolenou s paničkou už máme za sebou. Byl to sice jen týden, ale stálo to zato! :o) Celou dobu se panička věnovala jen nám, náš Martin byl totiž na soustředění a páníček musel do práce. Tak jsme byly s paničkou na chalupě. Počasí nám opravdu přálo. Moc jsme si užívaly, běhaly jsme po lese, chodily jsme se koupat na potok.... Proč na potok? Protože když se konečně udělalo hezky, tak nám rybník vypustili!!! Doufáme,že ho co nevidět zase napustí a ještě se letos pořádného vykoupání dočkáme.
          
                                  
i v potoce je místy pěkná hloubka, tak musíme plavat :o) Ale raději se jen tak smáčíme
   takhle to teď vypadá na našem
                                                                                                                                                                                                        rybníku :o(
                       procházky v lese 

Také se často vídáme s Lukem a chodíme na procházky. Ve třech je to přeci jen veselejší :o) I když někdy to Lukínek přehání a moc si na Kačenku dovoluje! Tahá ji za ouška a za culíček, to se Kačce moc nelíbí a prosí paničku, aby ji vzala do náruče. Ale co chcete, je to kluk!
           

No, zkrátka léto a prázdniny jsou moc fajn, jak vidíte vůbec se nenudíme :o) Tak vám také přejeme spoustu zábavy a sluníčka.
______________________________________________________________________

5. - 8.7.2007

Je za námi prodloužený víkend. Jééé, to bylo fajn, celé 4 dny jsme byly na chalupě. Sice nám moc nepřálo počasí, ale i tak se nám tam líbilo :o) Panička s námi chodila na procházky, byly jsme i na houbách. Jen z koupání nebylo nic :o( Přitom Kattynku ten rybník tolik láká :o)) Ale určitě se dočká a koupání bude, jen co zase vysvitne sluníčko a bude nám vyhřívat kožíšky.
Přijela za námi návštěva se svou labradorkou Bárou. Už jsme se s ní jednou viděly, na Velikonoce, ale to byla ještě malý prcek (tedy, jak pro koho!) :o) Teď už je jí víc jak půl roku. Moc si s námi chtěla hrát, ale my jsme měly strach, je na nás móóóc divoká! Tak jsme jen z dálky pokukovaly.
                                                             

Na houbách se nám náramně líbilo :o) To jsme se ale naběhaly!! To víte, uhlídat všechny lidičky, to dalo práce. Vůbec nechodili pěkně pohromadě, ale rozutekli se nám v lese do všech stran! Kolikrát nás v té vysoké trávě nebylo vůbec vidět a panička nás stále volala. Měla strach, abychom se jí někde neztratily :o) U každé houby jsme musely být první! A že jsme jich našli ; o)
                                                   
                                                         
tak honem, jdeme!! :o)                                      tyhle kousky jsme nemuseli vůbec hledat :o) 
              
                              v trávě nás skoro nebylo vidět, musely jsme skákat, jak kamzíci
______________________________________________________________________

28.-29.4.2007

Tento víkend se opravdu vyvedl. Hlavně v sobotu se teploty vyšplhaly pěkně vysoko. Ani se nám odpoledne nechtělo jít ven. Jenomže jsme kousek od domu potkaly našeho kamaráda Luckyho a tak jsme se přeci jen na procházku vydaly :o) I když jen malinkou. S Luckym jsme se docela dlouho neviděly, měly jsme radost :o) Po chvilce jsme všichni měli jazýčky vyplazené až na zem. Ale stálo to za to :o))
                        
                                                           

Na delší procházku jsme se s paničkou vypravily až k večeru, kdy sluníčko tolik nepálilo. Náš Martin šel s kamarádem na Červený Hrádek chytat ryby, tak jsme se šly na ně podívat. Jéje, to bylo tak príma :o) Celou cestu jsme pospíchaly, moc jsme se tam těšily. Dokonce jsme se seznámily s dalším pejskem. Říkali mu Timík, byl tam také chytat ryby :o) Všude okolo jsou mohutné stromy, příjemný chládek. A také jsme poprvé viděly úhoře!!!!
         
    
                                  cestou na Červený Hrádek                                                   had nebo ryba????                      nový kamarád Tim

Timík pozoruje své páníky                                                                  takhle krásně to tam vypadá

V neděli jsme jely navštívit naší babi do hor :o) I tam to bylo děsně fajn. Jen jsme se zpočátku báli o naší Kattynku, protože jí Sára stále nedala pokoj. Kačka totiž hárá. Sára jí byla neustále v patách, očmuchávala a dokonce čumákem doslova Kačku nadhazovala! No, umíte si asi představit, jak se bála. Stále žadonila, abychom ji vzali do náruče. Jen tak byla spokojená. Ale nakonec si zvykla, i Kattynka, i Sára :o)
                                     
Po obědě jsme se vydali i s Martinem k rybníku. Vzal si prut, že zkusí chytat ryby. Ale nechytil nic :o)
Kattynka byla tak odvážná, že šla klidně do vody! No, to jsme koukaly :o) Sice jí byla voda jen po bříško, ale stejně. Mě by tam nikdo nedostal!  Je to tááák studené, brrrr!
               

              
Měly jsme se opravdu báječně a už se moc těšíme na léto a na to, že budou mít páníčci dovolenou..... :o)
 ______________________________________________________________________

      11.4.2007

Syndynka slaví své 3. narozeniny :o)))
Tak i já už jsem se dočkala své oslavy. Panička přiběhla z práce a zase něco v kuchyni kutila, ale nechtěla nám to ukázat! Prý až přijde Lukínek se svou paničkou. Ti naštěstí přišli brzy, takže jsme nebyly napnuté dlouho :o)  Jééé, nejen Kattynka, ale i já jsem dostala opravdový narozeninový dortík :o)) Rozdíl byl hlavně v počtu svíček, já už tam měla tři. To bylo radosti :o) No, stejně jako minule, jsme se do něj s chutí pustili. Však tam byly samé dobrůtky.
Lukínek jen tak trochu ochutnával aby se neřeklo, protože se prý vpoledne nacpal kuřecím masíčkem, které mu panička uvařila. Zato my s Kattynkou jsme baštily, až jsme měly boule za ušima :o))
              
                                    můj dortík :o)                                                    .... tak, hrrr na něj!                                                        ....mňam, mňam....

                                          
            ufff, já už nemůžu!                     no, ještě granulku....          Kattynce móóóc chutnalo :o)                                 
                                                               
                                                                  ....zbyly jen drobky :o))
Ani s dárečky na mě nezapomněli :o)  Kromě dobrůtek jsem dostala plyšového méďu s růžovým srdíčkem. Ten je ale měkkoučký :o))  Hned se mi zalíbil, jenomže než jsem si s ním stačila trochu pohrát, už mi ho sebrala Kattynka! Tak jsme se o něj tahaly, jenomže Katty vždy vyhrává :o( Ale to nevadí, já jí ho půjčím ráda. Vypadá to, že těch dárečků moc není, ale nezapomeňte, že jsme dostaly spoustu dárečků už při Kattynčiných narozeninách. Tam byly i dárečky pro mě :o)
                                                                             

                                                                                                          
moje dárečky :o)) 
            
                                     
to je moje, dáš to sem?!?!                                         tak já ti to půjčím :o)
Dnešní príma den jsme zakončili hezkou, dlouhou procházkou. Moc jsme si to užili.

______________________________________________________________________

7. - 9.4.2007  Velikonoce       

Velikonoční svátky jsme strávily na chalupě u babičky, jako každý rok. Moc jsme se těšily na procházky, do lesa, k rybníku.... Jéje, to je úplně něco jiného než u nás na sídlišti! Jen nám moc nepřálo počasí, foukal studený vítr, ani sluníčko nechtělo vylézt :o(  Ale i tak se nám tam líbilo. Máme tam kamarádky, Kikinku a Sáru :o)
     
    
                                                                                                    všechny  4 holky pohromadě
Aby nás tam nebylo málo, přijela v neděli ještě návštěva se čtyřměsíční fenečkou labradora jménem Bára. Je moc pěkná, celá hnědá, ohromně jí slušel červený obojek :o)  Zpočátku jsme se jen okukovaly a očmuchávaly, ale pak začala Baruška dovádět a my jsme s Kattynkou dostaly velký strach. To víte, 12kg! Takové plácnutí tlapkou by nebylo pro nás nic příjemného. Tak jsme se raději honem schovaly do naší přenosné tašky, kterou nám panička vozí s sebou, jako pelíšek. Jen hlavičky nám vykukovaly! :o)
             

                            Bára a Katty                                                       Bára                        .....pomóc, bojim, bojim....              statečná Kattynka  :o) 
                                         
                                               tak pojď si hrát.....                        .......kde zase je??
Ale bylo to moc fajn, zase máme o jednu kamarádku navíc :o)

Sluníčko vylezlo až v pondělí, ale to zase chodili koledníci! Uhhh, takové dlouhé pomlázky nosili a jimi pěkně šlehali babičku i paničku s tetou. To se nám ale vůbec nelíbilo!! Daly jsme to najevo pěkně hlasitým štěkáním a vrčením! Nechápu, proč nás stále okřikovaly a ještě ke všemu jim za ten výprask dávaly sladkosti a barevná vajíčka????

Domů jsme se vrátily hóóódně moc unavené, prospaly jsme celé odpoledne i večer u televize.
______________________________________________________________________

30.3.2007

Kattynka oslavuje své první narozeniny :o)))
Je tomu přesně jeden rok
, co se nám narodilo pět krásných štěňátek. Že to ale uteklo! :o)Panička dnes dorazila domů z práce, hned volala paničce od Lukínka, že mají přijít na návštěvu a začala něco v kuchyni připravovat. To to ale vóóónělo :o)) Prý překvapení! Seděly jsme s Kattynkou u kuchyňské linky a nespouštěly z paničky oči aby nám něco neuniklo. Pak Kattynka dostala dárečky, červenou myš v proužkatém tričku a spoustu dobrůtek.
Po chvilce přišel Lukínek, to bylo radosti :o) Jakmile zjistil, že Kačka má tu samou myš, jako on (tu dostal také od naší paničky), jen v jiné barvě, začali jsme se o ní tahat a hrát si. Najednou nám panička dala to překvapení. Jůůů, byl to opravdový narozeninový psí dortík!! :o)) Dokonce i svíčku měl, ale panička neměla odvahu ji zapálit, protože jsme se na dortík tak vrhli... :o) Netrvalo to dlouho a zůstal jen prázdný talířek. Aby ne, však to byla taková dobrota!!
Nakonec jsme se všichni sebrali a vyrazili jsme na krásnou prosluněnou procházku. Kattynky a Lukovo  narozeniny jsme si opravdu náramně užili :o))
A už se můžeme těšit na další oslavu, protože 11.4. mám narozeniny já, mě už budou 3 roky. Hurááá, to už se ale těšíme! :o)
 
      
        
hmm, co to voní???                        jééé, já mám také takovou myš, jen je modrá.... 
              
                        narozeninový dortík :o)                   ......mňam, mňam, to je ale taková dobrota!!!!                            Lukínku, kde jsi??     
                                            
                                               Katty, dej mi taky!!                        ....ještě granulky.....                 nebyl by ještě jeden???
                  
                                                              Tak a teď honem ven, za sluníčkem :o)))

No a co by to bylo za narozeniny bez dárečků??  Těch dostala Kattynka opravdu spoustu! Nejen od páníčků, ale i od Lukínka a od našich nejlepších kamarádů Reníčka a jeho paničky Jany :o) Jelikož od nás bydlí dost daleko, tak poslali balíček a zároveň už tam byly i dárečky pro mě :o)) Ze všech dárků máme velikánskou radost a vy se můžete podívat, kolik   jich bylo :o)  No, vlastně jich bylo ještě víc, ale dost už jsme z těch všech dobrot snědly :o)     
                                             

                                                                   
hračky                                              dobrůtky                                     šperkové obojky!
                         jakpak nám sluší???
______________________________________________________________________

25.3.2007

Dnes nás panička pěkně napálila! Je neděle, po obědě jsme šly na procházku a když jsme se vrátily, panička si brala tašku a chystala se pryč. Říkala, že prý musí do práce, tak abysme tu na ní počkaly a byly hodné. Vrátila se asi za dvě hodiny a my jsme s Kattynkou zjistily, že vůbec v práci nebyla, protože v práci panička nemá žádné pejsky a my je hróóózně moc z paničky cítily! Byla jsem trochu uražená, vůbec jsem se nechtěla zpočátku přivítat! Ale pak mi to nedalo.... Panička nám vysvětlila, že se byla podívat u své kamarádky, která má fenku černého ruského teriéra jménem Cami, na jejich štěňátka, kterým bylo 5 týdnů.  Narodilo se jich 9!! Prý už jsou mnohem větší než my, nemluvě o jejich mamince! Tak jsme uznaly, že tam jsme s ní tedy opravdu jít nemohly :o)
Panička vyprávěla, jaké to tam bylo, jací jsou nádherní a přinesla si spoustu foteček. Sem jich dáme jen pár, ale máte-li chuť, mrkněte přímo k nim na webík, tam se můžete o tomto plemeni dovědět více a fotek je tam dost a dost :o)  Zde: www.ankarcam.wbs.cz 
              
 
                                                          
Dle poslední informace byly ještě 2 krásné fenečky volné, takže máte-li zájem.... :o))
______________________________________________________________________

8.3.2007

Konečně jsme se dočkaly! Panička už dlouho plánovala návštěvu u Terinky a její paničky Dany :o) Terince se 6.1.2007 narodila dvě nádherná štěňátka a panička nám slíbila, že se na ně jednou pojedeme podívat. Fenečka se jmenuje Amy a pejsek Max. Jsou to nádherní malí chlupatí špuntíci :o) Amynka zůstane s Terinkou a Maxík půjde brzy do nové rodiny, ale prý se budou určitě vídat. To je moc dobře.
Amynka hodně dorážela na Kattynku, chtěla si hrát, bylo vidět, že se moc ráda kamarádí :o)  Maxík se schoulil naší paničce na klíně a skoro celou návštěvu prospinkal :o) Terinka nám ukázala, jak umí honit balónky a také, jaký je mazel.
Naši páníčci si pěkně popovídali, odpoledne rychle uteklo a jelo se domů. Je to opravdu príma, když se můžete s někým, s kým si často píšete, i osobně setkat. Určitě to nebylo naše poslední setkání :o)
              
 
                                                            
Rozhodně navštivte Terinky webík :o) www.jorksirka-terinka.ic.cz Stojí to zato.

______________________________________________________________________

3.3.2007

Dnes jsme se probudily do bílého rána! To bylo překvapení :o) Spíš už jsme očekávaly jaro, ale je vidět, že zima se jen tak nechce vzdát. Moc nás mrzí, že si snížku nemůžeme pořádně užít, v týdnu jsme totiž byly u pana doktora, jsme obě dvě nemocné :o( Zase nás trápil ten nepříjemný průjem a je z toho viróza! Takže polykáme prášečky abysme se brzy uzdravily. Ale panička nás aspoň na malou procházku vzala. Jen jsme musely poslechnout a nesměly jsme olizovat sníh. A už vůbec ne honit kouličky, proto nám panička opravdu ani jednu nehodila :o( Ale to nevadí, i tak to bylo fajn. A když jsme se vrátily domů, panička nám rozpustila ve vaně nabalený sníh z pacinek, vyfoukala a dostaly jsme naše oblíbené sušenky, mňam!! :o))
                                                        
                                                         ....
tak holky, obléknout....                         ....vydržte....                              ....a už jdeme :o)
Podívejte, jak jsme vypadaly, když jsme se vrátily :o)
                                                                          
 
                                                                                
čekáme, až nás panička přenese rovnou do vany :o)
Z fotek vidíte, že panička dodržela slib a bundičku, o které tu psala minule,  mi také ušila.
______________________________________________________________________

24.2.2007

A máme tu víkend, to je nádhera!! :o) Panička nemusí do práce a je s námi doma.To si moc užíváme. Počasí se nám sice trošku zkazilo, je celkem chladno, ale to nevadí. Procházka určitě bude :o) Zachumláme se do oblečku a je to :o)  Kattynka dostala nový svetřík, mě se teprve plete. Trochu jí ho závidím, určitě si ho vezme odpoledne na prochajdu.
                                                                                     
   
             Tak jsem jí zato aspoň trochu potrápila :o)
Ale Kačce to ani náhodou nevadí, vrátila se ke svému svetříku a bedlivě si ho hlídala.
                                                                              

A to ještě není všechno! Panička Kattynce odpoledne došila větrovku :o)
To je ona:
        
______________________________________________________________________

30.1.2007

Nevím, jak u vás, ale u nás tedy sníh nevydržel dlouho!! :o( Stačil jeden jediný den na to, aby po něm nezůstaly ani stopy. A máme tu zase mokro a bláto.... Kdyby aspoň nefoukal ten šílený vítr! Kolikrát má panička strach, že nás to odnese.
Když se nedá chodit na procházky, tak se s Lukem navštěvujeme doma :o)  To je on:
                                    
            Tentokrát není vidět s Kattynkou, ta ležela paničce na klíně a vůbec k němu nechtěla. On ji totiž neustále obtěžoval!! Vůbec se jí to nelíbilo. Tak Luk seděl na lavici a naříkal :o)
Když návštěva odešla domů, tak jsme se s Kačkou pustily do zelené buvolí tyčinky. Jenomže byla jen jedna! Nejdřív jsme ji žužlaly obě najednou. To pak přestalo Kattynku bavit, tak mě jí sebrala a já jen koukala. Chvíli na Kačku, chvíli na paničku, jestli s tím něco udělá. Po chvilce se mi podařilo tyčinku sebrat, takže jsme si role obrátily :o) Katty byla ze všeho tak unavená, že vedle mě usnula, jako špalek :o) Všechno to vypadalo takhle:
              
                                      
                                                           
______________________________________________________________________

27.1.2007

Konečně začala pořádná zima :o)) Sněhu je všude plno, to se nám móóóc líbí. Vůbec nám nevadí, že se po chvilce klepeme zimou a pacinky máme obalené kouličkami, že sotva můžeme chodit. A panička nám hází koule, my je s Kattynkou chytáme a pak jim dáme co proto!! Rozhrabeme je, rozkoušeme a část i sníme :o) Ale to se pak panička zlobí, protože má strach, že budeme nemocné. Nerady chodíme po uhrabaných cestičkách, vždy se brodíme tím nejvyšším sněhem :o))  Vůbec se nám z procházek nechce chodit domů. Panička nás doma musí dát do vany a rozpustit ten sníh na pacinkách, jinak se ani nedostaneme z oblečků :o) Jo, zima je prostě fajn.
                                                    
    
                                                                                                                         

______________________________________________________________________

16.1.2007

To si představte, co si na nás dnes panička vymyslela! Koupání!!! :o(( To nemáme vůbec, ale vůbec rády!! Jó, fénování, to je něco jiného :o) Kattynka se toho dlouho bála, ale dnes už to má ráda skoro stejně, jako já. Stojíme, ani se nehneme a necháme na sebe foukat to teploučko. osušení pak provádíme samy tím, že lítáme po celém bytě, jako splašené, všude možně se tíráme a ještě se u toho pereme :o) To je žůžo!! Vypadá to asi takhle :
                               
          
Jelikož ale nic nevidíme přes naše dlouhé ofiny, tak nás panička učeše. Dnes jsme dostaly nové berušky, sponečky na culíčky :o)
                                      A Kačenka dokonce novou vestičku! Panička ale slíbila, že mi takovou také ušije :o) Že by dnes byly zase vánoce??
           
______________________________________________________________________

7.1.2007

Tak vás všechny v tom Novém roce 2007 zdravíme :o)
U nás se celkem nic zvláštního neděje, vše se vrátilo do starých kolejí. Počasí se ne a ne umoudřit, tak většinu času proležíme doma a také si hrajeme s novými hračkami od Ježíška.
S Lukínkem se teď skoro nevidíme, Kačka totiž začala před vánoci hárat a to je pro něj něco!! :o))
Panička nám zase ušila nový obleček - zimní bundičku, každá máme svojí :o) Jenže není moc zima :o( Ale to nevadí, unosíme je třeba za rok. Tady jsou:
                                                                               

______________________________________________________________________
______________________________________________________________________

                                                   rok 2 0 0 6   
______________________________________________________________________

Vánoční svátky

O vánocích jsme musely také navštívit babičky a dědy, takže jsme se ještě nezastavily :o)Nejvíc spokojené jsme na chalupě u babičky, tam máme psí kamarádky. Prý tam pojedeme i na Silvestra :o) Je to na horách, ale letos tam, bohužel, zatím není ani trochu sněhu :o( Kdo ví, třeba do té doby trochu napadne... Moc rády tam chodíme s paničkou na procházky.

          
______________________________________________________________________ VÁNOCE :o)

Celý rok jsme se na Ježíška těšily, tedy aspoň já, Kattynka má letos vánoce poprvé :o) A už je to tady. S paničkou jsme ozdobily stromeček, připravily samé dobroty a pak už jen čekaly...Byly jsme s Kattynkou moc hodné a tak jsme byly moc zvědavé, co nám Ježíšek přinese :o) Jééé, to bylo príma, těch balíčků :o)) Panička nám pomohla s rozbalováním a hned věděla, co komu patří.  My jsme s Kačkou dostaly krásnou deku s psími tlapičkami, dobrůtky a hračky. Plyšáky máme moc rády :o)
                                     Páníčci byli asi také hodní, protože jim Ježíšek nadělil novou sedací soupravu. Panička sice hubovala, že na ní musela tak dlouho čekat, ale nakonec to vyšlo a do vánoc byla :o) Hned jsme ji musely s Kattynkou vyzkoušet, jak se nám na ní bude polehávat. A jo, jsme spokojené :o))
                                                                                      
Vánoce nás pěkně unavily, takže jsme pak zalehly k televizi a spaly a spaly....
______________________________________________________________________

2. - 5.12.2006

Začal prosinec. Venku to na zimu ale zatím vůbec nevypadá! Většinou tu máme mlhu, mrholí, zkrátka hrůza! Sníh ne a ne napadnout :o(  Když už nemůžeme běhat venku, tak se aspoň s Lukem navzájem navštěvujeme. Jééé, to je žůžo, prolítáme vždy celý byt, zkontrolujeme si navzájem hračky, pořádně se poškádlíme :o))
      
Vždy se na sebe móóc těšíme :o)
 

                                  
A dnes chodí Mikuláš a čerti!!!! :o)) Panička nás varovala, že máme být hodné, jinak si nás čert odnese! My jsme ale hodné pořád. A proto jsme také dostaly mikulášskou nadílku :o)) Od našeho nej... nej... kamaráda Reníčka a jeho paničky Jany jsme dostaly nádherné psí adventní kalendáře.  Každý den  otvíráme nové okénko, ve kterém je pokaždé jiná psí dobrůtka :o) Moc a moc nás tímto dárečkem potěšili :o) No a doma nám Mikuláš nadělil ještě dobrůtky a krásný barevný balónek.
Radost z hezkého dne nám kazily jen petardy, kterých se moc bojíme, hlavně já :o( Kattynka je hrdinka.
              
Tak a teď už se móóóc těšíme na Ježíška!!! :o)))

______________________________________________________________________

19.11.2006

Moc jsme se s paničkou těšily na prodloužený víkend, ale nakonec jsme ho proležely doma u televize! Nevím,  jak u vás, ale u nás byla mlha, jako mlíko a sem tam slabě pršelo. Prostě se nic jiného, než lenošit, dělat nedalo. Panička nám alespoň mohla doplést svetříky :o) Tady jsou:
        
A také jsme byly navštívit babičku, jééé, to bylo radosti. Tam se vždy moc těšíme, protože dostaneme něco na zub :o) To ale panička nevidí moc ráda!
______________________________________________________________________

13.11.2006

Také vás tolik štve to ošklivé počasí?!?! Už ani nepamatujeme, kdy jsme byly na nějaké pěkné procházce :o( Takže se u nás vlastně nic moc nového neděje. Když se nám zasteskne po Lukovi, tak si paničky vzájemně zavolají a navštívíme se :o) Jéje, to je pak radosti :o))
Panička teď hodně sedí u šicícho stroje, když nemůžeme ven.  Prý musí Kattynce ještě našít nějaké oblečky, aby  mi  ty moje nezáviděla :o) Ale mám slíbeno, že nějaký nový také dostanu. Dokonce  i Lukínek už má svojí kombinézku.
Už se těšíme na sníh, tohle bláto nám vůbec radost nepřináší :o(

                              Kattynky kombinézky :

Lukínkovu kombinézu panička nestačila vyfotit, tak to musí napravit až budeme někdy na procházce :o)

______________________________________________________________________

17.10.2006

Dnes jen jedna krátká, ale úžasná zpráva!! :o) Kattynce vypadl i ten druhý horní špičák, takže
nemusíme na trhání pod narkózou :o))) Páni,to je príma!!  Vypadl jí venku, na procházce, když mě honila a zakousla se mi do ocásku. Panička si hned všimla, že něco není vpořádku, protože Kačka tak divně mlaskala. Zoubek visel doslova na vlásku, tak si ho panička vzala na památku. Už jich má v krabičce hóóódně :o)))
______________________________________________________________________

13.10.2006

Pátek, třináctého! Doufáme, že se nestane nic nepříjemného :o( Zatím máme naopak štěstí! Kattynce ráno vypadl jeden z horních špičáků, které ne a ne vypadnout :o)) Ještě ten druhý a k doktorovi nemusíme!  To by bylo moc fajn. Tahala se totiž s paničkou o uzlíček a najednou byl zoubek venku :o)
Také už jsme dobraly antibiotika, jsme zdravé :o)) To je moc dobře, už se těšíme na pořádnou dlouhou procházku. Snad bude v sobotu hezky a vyrazíme společně s Lukínkem :o)
Když jsme teď moc nemohly ven, tak panička nelenila a ušila Kattynce dva nové oblečky. To je dobře, aspoň jí nemusím půjčovat moje! Ale to by stejně nešlo, jsou jí velké :o)
                                                                                   
______________________________________________________________________

6.10.2006

Byly jsme u pana doktora :o( Skoro celý týden nás obě trápí průjem! Panička nás sice zkoušela vyléčit, dávala nám nějakou medicínku, ale ta vůbec nepomáhala! Nakonec nás naložila do auta a jelo se. Jéje, to pro nás ale bylo nemilé překvapení! Náš pan doktor je sice moc hodný, ale když k němu nemusíme, tak jsme nejšťastnější. Když nás prohlédl, tak řekl, že máme zduřelé mandle, prý je to nějaká infekce, takže by to panička sama jen tak nevyléčila. Každá z nás dostala dvě injekce a k tomu antibiotika na celý týden! :o( Ach jo, už abysme byly zase zdravé.
______________________________________________________________________

srpen 2006

Je to vůbec možné? Polovina prázdnin už je za námi. Ještě že skončila ta úmorná vedra,už nás to opravdu zmáhalo. Naštěstí jsme hodně často jezdily na chalupu a chodily se koupat :o)                                                
                     

Jen co se počasí pokazilo, vypukly u nás doma stavební práce. To si panička libovala, že prý to přišlo akorát :o) Dávali nám totiž plastové okno do ložnice a balkonovou sestavu do obýváku.Lidičky, to vám byl ale binec!! A toho kraválu :o(( Opravují nám totiž celý dům, takže se těch příšerných zvuků hned tak nezbavíme. Kačenka je vpohodě, tu to vůbec nerozhází, ale já se strašně bojím :o( Klepu se, jako osika a pořád se choulím k paničce. Už aby to bylo za námi!! Panička s námi tedy chodí co nejčastěji ven a když to jde, tak se stavíme i pro Lukínka :o)
                                 

____________________________________________________________________________

červenec 2006

Už skoro měsíc chodíme na společné procházky s Lukínkem. To je jedno z našich štěňátek, bydlí kousíček od nás, jen ve vedlejším bloku :o) Jéje, to byste měli vidět, co spolu dokážeme!!Honíme se, pereme, pošťuchujeme, vrčíme, štěkáme...... Domů se vždy vracíme příjemně unavené. Na každou procházku se moc a moc těšíme, jen panička řekne, že se jde a s námi už to není k vydržení :o))                
                      
_______________________________________________________________________________________

18.6.2006

Dnes dopoledne jsme měli návštěvu. Páni, a jakou!!! :o) Přišel se za námi podívat Lukínek, to je jeden chlapeček z našich štěňátek. Bydlí kousek od nás. Jéje, ten ale vyrostl!! Přitom byl ze všech prcků vždy nejmenší :o) Teď jsou s naší Kačkou tak nějak nastejno. To bylo ale radosti!!  Honili jsme se, skotačili a dováděli celé 2 hodinky. To bylo ale príma :o)) Už se moc těšíme, až budeme mít za sebou to poslední očkování. Pak spolu budeme dovádět i na procházkách. Lukínkovo panička pozvala na oplátku na návštěvu zase nás, prý jsme na řadě. Už se těšíme :o)
          

A odpoledne jsme jeli všichni k dědovi na zahradu. Máme tam kamaráda, knírače Bertíka :o)
Bertík Kačenku ještě neviděl, bylo to úplně poprvé. Představte si, on se jí zpočátku bál, asi mu
bylo divné, co to je za mrňavé stvoření :o)) Pořádně jsme celou zahradu prolezly, musely jsme
zkontrolovat  úrodu. No ale pro nás tam nic moc tedy neroste :o(
Pak mi už byla dlouhá chvíle, tak jsem začala hrabat a hrabat a najednou tam byla pořádná
díra. Jenže mě při tom přistihli a dál jsem měla zákaz!
                    
                                              hrabu :o))                              špinavý čumáček :o))               s kamarádem Bertíkem
_______________________________________________________________________________________

7.6.2006

Už se našla prima panička pro naši poslední holčičku :o)) Přijela si pro ní fantastická slečna z Děčína. Paničce se líbila hned na první pohled, takže ani moc nesmutnila :o) Fenečka dostala jméno Pretty. Určitě se bude mít  moc dobře, nebude tam totiž sama. Doma už mají spoustu jiných zvířátek. A taky je tam prý nádherné okolí, jako stvořené pro vycházky :o)
                                                                                             
_______________________________________________________________________________________

3.6.2006

Tak už jsme doma jen tři holky. Dnes dopoledne si přijeli noví páníčci pro posledního kluka, Mártyho. Bude teď s nimi bydlet v Karlových Varech. Určitě se mu tam bude moc líbit, páníčci mají člověčího kluka, který už se na něj prý moc těšil. Jé, to budou lumpárny!! :o)) To je přesně to,co Marťas potřebuje.
                  

Teď ještě musíme s paničkou sehnat nějaké prima páníčky pro naši poslední holčičku :( Dávno už měla být v nové rodině, jak bylo domluveno, ale aniž by ji viděli, ji nakonec odřekli! Prý se na pejska necítí. No, co se dá dělat, určitě někoho brzy najdeme. Panička zvažovala i možnost nechat si ji, ale nakonec s páníčkem dospěli k závěru, že to nejde :o( Dvě holky jsou až až :o))) Ale nemyslete si, kdyby to bylo jen na paničce, tak nám tu holčička zůstane!)
To je ona :      ____________________________________________________________________________

1.6.2006

Včera jsme se rozloučili s dalším pejskem :o( Teď bude bydlet v Mostě, to není moc daleko od nás.Dostal jsméno Čiko. Musím přiznat, že se mi to líbí :o) Panička byla tentokrát móóóc statečná, neukápla ani slza! Zato já jsem pak běhala po bytě a stále Čikýnka hledala. Ale opravdu jen chviličku :o) Ti zbývající tři špunti mě ihned vtáhli do hry a bylo po smutnění.
No a dnes měla panička telefonát, já jsem z toho vyrozumněla, že volala zrovna nová panička
Čikýnka a moc si ho pochvalovala!! :o) Prý vůbec neplakal. To měla panička opravdu velikánskou radost :o))))
                                 
____________________________________________________________________________

26.5.2006

Tak začalo loučení :o( První pejsánek od nás odešel ke své nové paničce, ten nejmenší.  Dostal jméno Lukínek. Bylo to moc smutné, panička doma plakala, ale říkala, že to nevadí, protože se spolu budeme určitě často vídat. Lukínek se svou paničkou totiž bydlí nedaleko nás, jen pár bloků :o)) Doma bylo na jeho příchod vše připraveno, panička ho tam totiž pomáhala paní nést. Čekal tam na něj nový pelíšek, krásné iglů, maličká přenosná taška, spousta hraček, je vidět, že se na něj nová panička móóóc těšila :o)) A to je dobře. My jsme mu z domova přichystali velkou výbavičku, to aby na nás nezapomněl.
Přejeme mu aby se měl krásně a prožil si nádherný psí život :o)))

                                                  
____________________________________________________________________________

11.5.2006

Dnes byl pro prcky velký den :o) Jelikož jim bylo ve středu 6 týdnů, jelo se na první očkování. Panička si na ně vzala kartonovou krabici, vystlala ji dekou, mimina tam pěkně naskládala a šup do auta. U pana doktora byli moc hodní, ani jeden z nich neplakal. Byli jsme pochváleni, že jsou moc hezcí, že prý je vidět, že je o ně moc dobře pečováno :o)
Na zpáteční cestě už toho na ně asi bylo moc, tak se nám cestou jeden pejsek poblinkal. Ale doma už mu zase bylo dobře :o)
Další očkování proběhne začátkem června a to už bude většina z nich u nových páníčků.
____________________________________________________________________________

5.5.2006

Čas letí a prckové rostou jako z vody!! :o) Předevčírem už jim bylo 5 týdnů, panička stále jen počítá - raz, dva, tři, čtyři, pět :o)) Oni totiž neposedí, je jich všude plno. Dokonceuž se jim vyklubaly zoubky. Co zoubky, jehličky!! Tak dostali svoje první mini kostičky z buvolí kůže na žvýkání :o) Docela jim to jde, taky okusují malinkaté gumové hračky, které dostaly od tety Jany a Reníčka :o)) A panička jim vytvořila malinkaté provázkové uzlíčky.
Sice stále ještě kojím, ale mrňousové už ochutnali i něco jiného. Nejdřív to byl ředěný tvaroh s medem nebo piškoty, pak dětské masové přesnídávky a asi nejvíc ze všeho jim chutnají máčené granulky Purina Pro Plan-jehněčí. Uf, to já tedy moc nemusím!! Jó, to takhle vařené kuřecí masíčko, to je jiná :o))
Moc se s paničkou snažíme, aby se naučili čůrat na noviny, ale zatím asi vůbec nechápou, co po nich chceme. No, hlavně, že už to nedělají do pelíšku :o)

                                  ____________________________________________________________________________

28.4.2006

Ach jo, už jsem musela k doktorovi znovu :o( V noci z pátku na sobotu jsem se začala odvápňovat. Celá jsem se třásla! A to mi panička každý den dává ráno a večer tabletku vápníku. Pan doktor byl moc hodný, přijel kvůli mě v noci do ordinace a pomohl mi. Panička z toho byla celá špatná. Dostala jsem jednu malou injekci a velkou kalciovku. Páni, to se mnou ale dělalo divy! Bylo mi najednou strašné horko a moc špatně. Až jsem se z toho pozvracela. Ale trvalo to jen malou chvíli a už mi bylo zase dobře. Než jsme došly z parkoviště domů, už jsem poskakovala a tahala paničku za nohavice :o))
____________________________________________________________________________

17.-20.4.2006

Představte si, onemocněla jsem :o( Chytla jsem nějakou virózu a tím, že jsem chvíli po porodu to na mě sedlo dvojnásob! Bylo mi moc špatně, vůbec jsem nejedla ani nepila, panička mi lžičkou lila vodu přímo do tlamičky a měla o mě hrozitánský strach. I pan doktor říkal, že je to moc vážné. Dostala jsem spoustu injekcí, z toho jednu takovou obrovskou, prý to byla výživa. Moc jsem zhubla, pomalu 0,5 kg, to je dost na takového malého prcka, jako jsem já. Ale včera už se to začalo pomalu zlepšovat a dneska už bych jen a jen baštila :o))  Panička se z toho moc raduje, hned má lepší náladu.
Kvůli nemoci jsem neměla moc mlíčka pro miminka, takže jsme je začaly s paničkou přikrmovat. Jéje, to je ale srandy. Kolikrát se v mističce i vykoupou! Jsou už to ale pořádní cvalíci :o)
Přes víkend panička určitě nafotí spoustu foteček a přidá je na webík. Teď, když jsem byla nemocná, tak na to vůbec neměla náladu. Tak se pak přijďte podívat.

____________________________________________________________________________

 10.4.2006

Skvělá zpráva!! Naše Kattynka dnes ráno, jako první ze všech štěňátek, otevřela očička :o))
Tolik jsme se na to těšily, a už je to tady!

                                               

Všechna štěňátka se mají skvěle, už jsou to obříci! Však se také starám! :o) Sem tamuž se jdu ale někam schovat, je toho na mě docela dost. Ti malí upíři se na mě vrhají, jen co jsem nadosah!!
____________________________________________________________________________

6.4.2006

Prckové už jsou na světě celý týden!! Že nám ale vyrostli :o) Panička je každý den váží, aby jsme viděli, jestli není někdo z nich šizený. A není, všichni krásně přibírají.
Taky už jsme si vybrali holčičku, která s námi doma zůstane. Říkáme jí Kattynka, tedy zatím většinou Kačenka, je to takové malé neohrabané stvořeníčko. Už se moc těším až povyroste a budeme spolu dovádět :o)

                     

                                                
____________________________________________________________________________

30.3.2006

Je to TADY!!!! :o)) Už máme miminka. Narodili se 3 kluci a 2 holčičky . Jsme všichni móóóc rádi, že vše dobře dopadlo. První se narodil pejsek ve 13,55h s váhou 112g, druhá byla fenečka ve 14,20h s váhou 126g, třetí pejsek ve 14,35h s váhou 96g a pak byla dvouhodinová pauza. Panička si myslela, že už je to asi všechno, ale pak dorazily stahy znovu a na svět přišla další
fenečka v 16,25h s váhou 124g a chvíli nato v 16,50h poslední pejsek s váhou 116g.
Panička si mě moc chválí, jaká jsem skvělá máma :o)) Nesmím slyšet miminka fňukat, to k nim
hned běžím.
Moc fotek zatím nemáme, ale počkejte, jen co se trochu rozkoukáme :o)

                                       
____________________________________________________________________________

27.3.2006

Tak, další týden pryč. Od včerejška už mě stále hlídají a pozorují, zřejmě to co nevidět přijde :o) Miminka se mi v bříšku čím dál víc mrskají, asi už se těší na svět :o) Panička mě v sobotu zase zvážila, už mám 3,95 kg! To je na jorkšírka slušná váha, nemyslíte?? Taky už mi panička připravila porodní bedýnku. Zatím se mi do ní moc nechce, ale já si zvyknu.
____________________________________________________________________________

20.3.2006

Páni, to to ale letí! Ještě pár dní a miminka budou na světě :o) Bříško roste a roste, už vážím 3,80 kg!! Panička se na mě ale moc zlobí, protože prý špatně baštím :o( Jsem zmlsaná a vybíravá. Ale já za to přeci nemůžu. V sobotu mě panička vykoupala, načesala, drápky zastřihla, tak miminka už můžou přijít :o)

____________________________________________________________________________

9.3.2006

Řekla bych, že mi březost svědčí :o) Docela dobře baštím, začala mi móóóc chutnat zelenina, hlavně mrkev, kedlubny a ředkvičky. Panička už koupila kuchyňskou digitální váhu, aby jsme věděli, zda přibírám na váze. No, už mám nahoře 0,5kg!! Takže současná moje váha je 3,30kg :o) Dokonce už mám problém s některými oblečky, jsem v nich upnutá a škrtí mě! Přála bych si, aby už bylo hezky a nemusela jsem je nosit vůbec. Panička už mi fotila moje trochu narostlé bříško :o) Podívejte
                     
___________________________________________________________________________

24.2.2006

ÚŽASNÁ zpráva!!!! Jsem březí :o)) Dnes jsem byla u našeho pana doktora, protože mi poslední týden není nějak dobře a vůbec nechci baštit. Zjistilo se, že mám angínu! Dostala jsem na 6 dní antibiotika (nebojte, ta jsou pro březí fenky) a když mě pan doktor prohlížel, tak už poznal, že v bříšku NĚCO je :o) Taky mě zvážili a přesto, že jsem týden pomalu nic nesnědla, jsem přibrala 30 dkg!! Takže je to jasné :o) Panička je tááák šťastná. Držte mi všichni palečky, ať vše dobře dopadne. Samozřejmě vás budeme průběžně informovat.
__________________________________________________________________________________________________________________

29.1.2006 - 2.2.2006

Tak se vám musím s něčím pochlubit :o) Už jsem ženská!! Mám ženicha jménem Robin a máme se moc rádi. Byl teď u nás párkrát na návštěvě. Doufám, že mi za pár týdnů poroste bříško, to vám dám samozřejmě včas vědět :o) Hlavně nám všichni držte palce.

________________________________________________________________________________________________________

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek