Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

                                                                   

                                            

Jmenuji se Syndy . Narodila jsem se 11.4.2004 ve Slaném společně
s dalšími 7 sourozenci!! Ano, čtete správně, sedmi.

V červnu téhož roku si pro mě přijela má současná rodinka - panička Vjera, páníček Martin a jejich syn Martínek. Nejdřív jsem vůbec nechápala, co se děje, ale rychle jsem si zvykla. Všichni na mě byli moc hodní. Teď bydlíme v Jirkově u Chomutova, v panelovém domě. Ještě tu s námi bydlí sklípkan Karel a krajta královská Esmeralda, ale později se zjistilo, že je to vlastně kluk, tak se mu říká jen Krajtík :o)

Jako miminko jsem byla opravdu hodná, rychle jsem se naučila, že čůrat a kakat nemůžu doma, ale venku. To se paničce ohromně líbilo, všude mě jen a jen chválila. Postupně jsem se učila chodit venku bez vodítka, přiběhnout na zavolání, čekat mezi dveřmi, když se vrátíme z vycházky a já mám špinavé pacinky a spoustu a spoustu dalších věcí. Nejlíp ze všeho mi jde mazlení :o) To zvládám kdykoliv a kdekoliv.V jedné věci se se mnou panička však něco natrápí :o( Jídlo! Granule mi prostě asi nikdy chutnat nebudou! A z toho vařeného si taky pěkně vybírám. Prý jsem hrozitánsky zmlsaná.

Ráda jezdím na výlety, jako např. k babičkám na chatu a na chalupu, tam se vždycky pořádně vylítám. Mám tam i psí kamarády. Nepohrdnu ani krásnou dlouhou procházkou v místě bydliště, panička se mnou moc ráda chodí. Říká, že si při tom taky krásně odpočine. Většinou máme s sebou i foťák, takže máme fotek, že nevíme co s nimi :o)

Doma spinkám v psí boudičce, kterou jsem dostala od Ježíška. Ale ještě mám další dva krásné pelíšky, takže to stále střídám. Ale na noc chodím spinkat k paničce do postele! Vždyť by jí tam beze mě bylo smutno, no ne?

V dubnu 2006 už mi byly 2 roky, takže už nejsem žádná malá holka, ale ženská. Však už jsem také maminka!! 30.3.2006 se mi narodili 3 kluci a 2 holčičky. Určitě se na ně ve fotogalerii podívejte.

                                                                                                                                             

                                        A já jsem Katty. Narodila jsem se 30.3.2006
                                  mamince Syndy. Mám ještě jednu sestřičku a tři brášky. Všichni už si našli nové páníčky, ale já zůstala tady :o)

Panička říká, že jsem byla ze štěňátek druhá nejmenší, ale nejčilejší. Jako první jsem otevřela očička! No, chtěla jsem přeci tu svou novou rodinku co nejdřív poznat :o) A taky se mi,   jako
prvnímu ze štěňátek postavila ouška. A drží dodnes! :o)
Doma si to s maminkou Syndy a mými páníčky moc a moc užívám. Chodíme na procházky, jezdíme na chalupu, mám spoustu kamarádů.

                                                                                                                                                                                     

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek